Dashlane

Dashlane, to menadżer haseł mający opinię najbardziej ekskluzywnego i wyprzedzającego konkurencję. W jego przypadku w parze z nowoczesnością i wysoką jakością oferowanych usług, idzie wyższa cena za abonament. Oferuje kompleksowy pakiet cyberbezpieczeństwa skoncentrowany na ochronie haseł.

Dashlane - Zaloguj się do tego menadżera haseł

Funkcje bezpieczeństwa obejmują uwierzytelnienie dwuskładnikowe, 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej i architekturę zerowego zaufania, aby wymienić tylko kilka. Wszystkie dane użytkownika są szyfrowane przy użyciu hasła głównego jako klucza i bezpiecznie przechowywane na jego urządzeniu. Dashlane posiada wszystkie funkcje typowe dla menażerów haseł, a oprócz tego VPN w abonamencie premium i ochronę przed kradzieżą tożsamości. Dashlane ma przejrzysty układ  interfejsu i umożliwia łatwą aktualizację setek haseł, monitoruje sieć pod kątem wycieku haseł i danych klienta, pozwala na płynną synchronizację na różnych systemach i urządzeniach. Niektóre jego funkcjonalności są ograniczone w aplikacji internetowej.

Dashlane - Generator haseł

Generator haseł Dashlane domyślnie tworzy 12-znakowe hasła przy użyciu wszystkich zestawów znaków. Wskazuje silne hasło za każdym razem, gdy użytkownik chce wykreować nowe lub zmienić stare hasło do logowania. Istnieje też możliwość tworzenia haseł krótszych i z ograniczonych opcji znaków. Przewaga Dashlane nad konkurencją manifestuje się m.in. w tym, że pozwala na aktualizowanie wszystkich zdezaktualizowanych, albo niebezpiecznych haseł za jednym razem.

Dashlane potrafi wypełniać całe formularze internetowe (imię i nazwisko, adres e-mail, nr telefonu itp.) jednym kliknięciem.

podobne strony z kategorii
Logowanie Dashlane
logowanie adresem e-mail ?
logowanie loginem ?
logowanie przez przeglądarkę internetową ?
logowanie przez aplikację na Android (Google Play) ?
logowanie przez aplikację na iOS (Apple Store) ?
logowanie przez Facebook ?
logowanie przez Google ?
Aktualizacja wpisu