Bank Pocztowy

Logowanie do Banku Pocztowego.

Klikając przycisk ZALOGUJ SIĘ na stronie internetową Banku Pocztowego możesz zalogować się do Pocztowy24, Pocztowy24 Biznes lub EnveloBank Online. Od 14 września 2019 (z powodu dyrektywy PSD2 mającej na celu zwiększenie bezpieczeństwa klienta w bankowości internetowej) Bank Pocztowy zmienił sposób logowania się. Nowe logowanie do Pocztowy24 wprowadza silne uwierzytelnianie klienta. Klient logują się otrzyma dodatkowo kod SMS lub prośbę o wpisanie hasła do Certyfikatu, który wykorzystany zostanie do autoryzacji w bankowości.

Problem z zalogowaniem się do Banku Pocztowego

Jeśli 3 próby zalogowania się do banku zakończą się niepowodzeniem, lub 3 próby autoryzacji operacji zakończą się niepowodzeniem kanał dostępu online do banku zostanie zablokowany. W takiej sytuacji dostęp do bankowości internetowej może zostać odblokowany poprzez infolinię banku lub w placówce Banku Pocztowego.

Zaloguj się do Banku Pocztowego.

Na Pocztowy24 logują się klienci indywidualni, mikroprzedsiębiorstwa, klienci instytucjonalni. Do Pocztowy24 Biznes logują się tylko klienci instytucjonalni. We wrześniu 2017 roku Bank Pocztowy wprowadził nową cyfrową markę EnveloBank, której dużym atutem ma być duża wygoda korzystania z bankowości internetowej przez smartfon.

Źródło informacji
Ocena
Średnia: 5 (1 głosów)
Podobne strony z kategorii

Kiedy została utworzona domena pocztowy.pl?

Domena pocztowy.pl została utworzona 2002.08.09.

Kto jest abonentem domeny pocztowy.pl?

Abontem domeny pocztowy.pl jest

BANK POCZTOWY S.A.
JAGIELOŃSKA 17
BYDGOSZCZ PL

W jakich godzinach Bank Pocztowy realizuje płatności?

Sesje przychodzące realizuje po godzinach 11.00 - 15.00 - 17.30. Sesje wychodzące realizuje do godzin 8.00 - 12.00 - 14.30.

Aktualizacja danych
Opinie użytkowników