Badoo

Logowanie na Badoo.

Zaloguj się na ogólnoświatowy portal randkowy Badoo i dołącz do grona ponad 450 milionów osób randkujących każdego dnia przez przeglądarkę internetową lub poprzez dedykowaną aplikację mobilną. Serwis Badoo dostępny jest w ponad 40 wersjach językowych. Zalogować się do niego możesz adresem e-mail lub numerem telefonu. Dodatkową opcją jest logowanie się przez Facebook, Google, MSN, VKontakte, Odnoklassniki, Yandex, Mail.Ru.

Dlaczego warto zalogować się na Badoo?

Tak duża grupa użytkowników tego serwisu randkowego świadczy, że korzystanie z niego musi być interesujące. Osoby na randkę wyszukujesz przez wybranie określonej lokalizacji, ewentualnie możesz pozwolić aby serwis sam określił w jakim regionie znajdujesz się. Czatowanie z innymi osobami po zalogowaniu się na Badoo jest darmowe, możesz włączyć dodatkową funkcjonalność za dodatkową opłatą. Twórcy serwisu oprócz tego, że chwalą się tak duża liczbą osób korzystających z niego, to dodatkowo podają takie statystyki jak:

  • dziennie jest wysyłanym między użytkownikami ponad 350 milionów wiadomości,
  • 60 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie,
  • 300 tysięcy nowych osób rejestruje się dziennie.

Oddziały pracowników Badoo znajdują się Londynie, Moskwie i na Malcie.

Aplikacja Badoo

Dedykowaną aplikację mobilną Badoo możesz pobrać a Google Play lub App Store. Aplikacja na Android jest całkiem dobrze oceniana (ocena 4,3 na październik 2019, zagłosowało ponad 4,5 miliona osób). Została pobrana i zainstalowana ponad 100 milionów razy. Dodatkowe funkcjonalności dostępne w przedziale cenowym od 4,39 zł do aż 1089,99 zł za element.

Źródło informacji
Ocena
Średnia: 3.5 (2 głosów)
Podobne strony z kategorii

Czy jest możliwość aktywowania ponownie usuniętego konta?

Tylko wtedy jeśli od usunięcie nie upłynęło 30 dni.

Czy jest możliwość sprawdzenia ile osób jest online na Badoo?

Po wejściu np. na stronę badoo.com/help na dole strony po lewej stronie jest wyświetlany licznik użytkowników aktualnie zalogowanych do Badoo.

Jakiej długości musi być hasło do konta Badoo?

Minimum 5 znaków.

Aktualizacja danych
Opinie użytkowników