AliExpress

Strona internetowa
Kategoria usługi online (aplikacji)
Treść

Logowanie na AliExpress.

Logując się na aliexpress.com możesz zacząć zamawiać produkty w chin w bardzo atrakcyjnych cenach, w bardzo popularnym serwisie na całym świecie, często odwiedzanym również przez polskich internautów. Kupuj online produkty z kategorii: moda damska, moda męska, telefony i telekomunikacja, komputer, biuro i bezpieczeństwo, elektronika użytkowa, biżuteria i zegarki, dom, zwierzęta domowe, torby, buty, zabawki, dzieci i niemowlęta, zabawa i sport na świeżym powietrzu, uroda, zdrowie i włosy, samochody i motocykle, majsterkowanie i narzędzia. Poszczególne grupy kategorii mają jeszcze pełno podkategorii. Nie sposób je wszystkie zliczyć.

Rejestracja nowego konta na AliExpress.

Zarejestrować się w serwisie zakupowym AliExpress możesz podają swój adres e-mail. Dodatkową opcją jest tworzenie konta poprzez profile: Facebook, Google, Twitter, Pinterest, Instagram, VKontakte, Odnoklassniki, TikTok.

Zaloguj się na AliExpress.

Zalogować się możesz poprzez podanie adresu e-mail lub numeru ID. Logowanie możliwe jest również poprzez serwis społecznościowy, czyli tak jak przy rejestracji przez Facebook, przez Google, Twitter, Pinterest, Instagram, VKontakte, Odnoklassniki, TikTok.

AliExpress aplikacja

Aplikację możesz pobrać z Google Play lub z App Store. O bardzo dużej popularności zakupów poprzez serwis AliExpress może świadczyć również ilość pobrań wersji na urządzenia z Androidem, która została pobrana już ponad 100 milionów razy. Ma całkiem niezłe opinie (wynik 4,7 na miesiąc październik 2019).

 

Ocena
Średnia: 5 (1 głosów)

Kiedy została zarejestrowana domena aliexpress.com?

 

aliexpress.com została zarejestrowana 16.04.2006.

Na jakich portalach społecznościowych ma swoje konto AliExpress?

Na aliexpress.com można znaleźć odnośniki do śledzenia Aliexpress poprzez profil na portalu: Facebook - Twitter - Instagram.

Do kogo należy Aliexpress?

Należy do Alibaba Group. W jej skład wchodzi: Website - AliExpress - Alimama - Alipay - Fliggy - Alibaba Cloud - Alibaba International - AliTelecom - DingTalk - Juhuasuan - Taobao Marketplace - Tmall - Xiami - AliOS - 1688 - Taobao Taiwan.

Aktualizacja danych
Opinie użytkowników