5 najlepszych azjatyckich seriali na Netflix - sierpień 2021

Love (ft. Marriage and Divorce) - południowokoreański serial o trzech kobietach, które pracują w radiu i przeżywają problemy w swoich związkach. Zdrady, kłamstwa, niepodziewane zwroty akcji przykuwają widzów do foteli. Serial doczekał się drugiej serii, która jest jeszcze ciekawsza niż pierwsza. Ponieważ bohaterowie należą do różnych grup wiekowych, każdy znajdzie dla siebie wątek, który zechce śledzić.

 

Meteor Garden - hitowy chiński serial, który szczególnie może spodobać się młodym dorosłym. Ma w sobie coś ze współczesnej bajki. 18-letnia ShanCai rozpoczyna studia na uniwersytecie i wdaje się na uczelni w konflikt z Dao Ming Si, zepsutym i aroganckim młodzieńcem z wyżyn społecznych. Seria o podążaniu za marzeniami, przyjaźni, miłości i o wartościach rodzinnych.

 

Live - pełen napięcia i akcji serial południowokoreański o blaskach i cieniach pracy w policji. Poznajemy młodych bohaterów w momencie podejmowania przez nich decyzji o obraniu ścieżki zawodowej i towarzyszymy im przez czas ich szkolenia w akademii oraz w trakcie stawiania pierwszych kroków w policyjnej pracy. Problemy w życiu prywatnym przeplatają się z wyzwaniami zawodowymi.

 

Mad for Each Other - niebanalny serial oferujący widzom dużą dawkę mieszkanki humoru i wzruszeń. Podejmuje ważki problem znaczenia zdrowia psychicznego we współczesnym świecie. Głowni bohaterowie różnią się od siebie jaki woda i ogień, dlatego tak łatwo między nimi o konflikty i brak zrozumienia. Łączy ich tylko jedno, oboje zmagają się z demonami przeszłości, które zmusiły ich do poszukiwania profesjonalnej pomocy psychiatrycznej.

 

The rational life - chiński serial o 34-letniej kobiecie wspinającej się po szczeblach kariery w dużej firmie. Shen Ruo Xin codzinnie musi walczyć z przeciwnościami losu, współpracownikami i przełożonymi, którzy na ogół rzucają jej kłody pod nogi. W swojej pracy wykazuje się racjonalnością, wielkim sprytem i strategicznym planowaniem. Wysoką etyką zawodową i ogromną wiedzą prawniczą przyciąga uwagę młodego mężczyzny, który chce, żeby została jego mentorką. W życiu prywatnym nasza bohaterka stara się sprostać oczekiwaniom wyjątkowo zrzędliwej matki i wspierać mądrymi radami swoich przyjaciół.

Info z dnia
Artykuł dotyczy